Денис, 21 рік, НАУ

Я не один раз «підпадав» під хейтерство, оскільки в університеті у мене є власний проект поїздок. Як тільки чогось досягаєш, одразу отримуєш хвилю негативу та заздрості. Але коли тебе обговорюють, неважливо з позитивного чи негативного боку, ти починаєш ще більше старатися.

Наприклад, щодо роботи — є люди які знецінюють мою працю, кажуть, що є кращі тури. Але коли мені щиро кажуть дякую, я розумію, що все окей, і не варто звертати увагу на негатив. Тому на хейтерство я ніяк не реагую. Я займаюся своєю справою, знаю що роблю правильно, чесно, і не звертаю уваги на плітки, нехай обговорюють.

У кожного є своє поняття норми. Та і все іде від батьків: ставлення, виховання. Я з дитинства знаю, що за свої вчинки буду відповідати. І перед тим, як щось робити завжди думаю, чи варто.


Ліза, 19 років, КПІ

Хейтерство для мене — близька тема. Якщо виступаєш на сцені, а тим паче, коли ти — одна дівчина в команді, плітки та образи чуєш нерідко.

Спокійно реагувати на це дуже важко, тут не обійтися без підтримки близької людини. Власне, і у мене так сталося: спочатку був поганий настрій, а потім — тепла розмова з старшою сестрою. Я вкотре дякую їй за потрібні слова! Це був переломний момент.

Тепер розумію, що важливо відчувати для себе, що ти робиш чесно та правильно. Близькі завжди знають, яка ти, і не вірять пліткам. А більше й нічого не потрібно. Тому не варто перейматися думкою тих, хто бачить тебе лише на сцені.


Ліля, 19 років, КНУ

Сьогодні на негатив у свій бік натрапляє кожен другий. Серед хейтерів є ті, хто не розуміють, що певні людські особливості — не привід для жартів. А є ті, хто заздрять або самовиражаються за рахунок інших.

Я відчула на собі такий негатив у школі. Звісно, я ще була маленькою сентиментальною дівчинкою. Тоді саме був час фейкових сторінок «ВКонтакті». Власне, цим і займалися мої «хейтери»: створювали сторінки від мого імені, а потім багато кому писали не дуже приємні речі. Зловила тоді сотні ворожих поглядів... А головне — дізналася я про цих фейків не одразу.

Одного дня я прийшла додому і розповіла батькам. Мама одразу заспокоїла, підтримала, а тато сказав: «Яка різниця, що про тебе кажуть, головне — ти знаєш правду і впевнена в собі». Все, після того я йшла з гордо піднятою головою, так максимально, як могла її підняти 13-річна дівчинка, і плювала на усіх тих хейтерів!

Це навчило не звертати увагу на думку людей, яких я не знаю, які мені не близькі, і найголовніше — сміятися над собою!
Віталій, 23 роки, КНТЕУ

Я учасник гурту «Disappeared Completely», тому, як і кожен артист, потрапляю під хвилю хейтерства та негативу.

Спочатку мене це дуже гнівило. Я не розумів цього, відповідав хейтом. Однак, такі ситуації дають досвід. Ти вчишся контролювати гнів, знаєш ціну словам.

Зараз я беру ситуацію під контроль: не звертаю уваги та стараюсь оминати «проблемних» людей. Як то кажуть, кожному своє, і це нормально. Куди важливішим є той момент, коли отримуєш повідомлення, що твоя пісня змінила життя. Після такого негатив і хейт відходять на другий план.


Єгор, 25 років, КНЕУ

Я не стикався з хейтерством, але знав чимало людей, які потрапляли у вир негативу. На хейтерство одна реакція — людям це неприємно, вони відчувають себе некомфортно.

Однак, бувають ситуації, коли ті, на кого був спрямований негатив, «виростали» — це формувало їх характер... і вони досягли успіху! На жаль, таке буває рідко. Часто багатьом не вистачає сили духу.

Та і до хейтерів важко ставитися адекватно, оскільки вони з'являються через заздрість... А також продукують негатив, коли у людини особлива зовнішність, манера розмови або поведінка.

Хейтерство неможливо викорінити з суспільства: без негативу соціум буде ідеальним, а такого не буває.


#освіживпевненість #освіживпевненість #освіживпевненість #освіживпевненість #освіживпевненість #освіживпевненість
#освіживпевненість #освіживпевненість #освіживпевненість #освіживпевненість #освіживпевненість #освіживпевненість
#освіживпевненість #освіживпевненість #освіживпевненість #освіживпевненість #освіживпевненість #освіживпевненість
#освіживпевненість #освіживпевненість #освіживпевненість #освіживпевненість #освіживпевненість #освіживпевненість


17 листопада весь світ святкує Міжнародний день студента.
Киянам пощастило значно більше, адже відриватися вони будуть
на наймасштабнішому фестивалі — Studance, що відбудеться в ніч
з 16 на 17 листопада на території ВДНГ.

Studance — подія, на якій кожен відчуває себе вільно та впевнено,
кайфує та насолоджується життям. І ми хочемо, аби ці відчуття були
не лише на вечірках. Саме тому Studance підтримує проект #refreshconfidence і закликає кожного додати ще більше впевненості у своє життя.

Ми поспілкувалися з 5 студентами з різних університетів столиці
про складні життєві ситуації, хейтерів і впевненість.
Читайте їх коментарі та вірте у свої сили!
Додай впевненості. Відривайся
в День Студента на повну!
Made on
Tilda